Szkoła Podstawowa w Jamnie

Szkoła Podstawowa w Jamnie

99-400 Łowicz

Jamno 112

Tel.: (46) 838 90 90

E-mail: spjamno@wp.pl

Konkursy 2011/2012

Szkoła Podstawowa w Jamnie w  roku szkolnym 2011/2012 przeprowadziła następujące konkursy międzyszkolne:

 

IV Edycję Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 3,

 

IV Edycję Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas 4-6,

 

II Edycję Konkursu Ekologicznego dla klas 4-6 "Jestem Mistrzem Ekologii".



Wyniki konkursów:

 

 

IV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS IV-VI

 

Komisja Konkursowa w składzie: Agnieszka Milczarek, Beata Tomala,
Dorota Sianoszek sprawdziła  prace według przygotowanych kryteriów i wyłoniła zwycięzców.

 


W kategorii klas czwartych

 I miejsce:

Natalia Dałek – SP Zielkowice,

Mateusz Szkup – SP Jamno,

Jagoda Aniszewska –SP Dąbkowice

 II miejsce:

Aleksander Olejniczak – SP Stary Waliszew 

III miejsce:

Kamil Tomaszkiewicz - SP Niedźwiada

W kategorii klas piątych

 I miejsce:

Joanna Wielimborek - SP Wygoda

            I miejsce:

Maciej Maliński – SP Popów

            II miejsce:

Szymon Gajewski - SP Dąbkowice

 

W kategorii klas szóstych

I miejsce:

Miriam Wojtysiak – SP Jamno

Krystian Gałązka – SP Niedźwiada

Ewelina Walczak – SP Stary Waliszew

II miejsce:

Magdalena Kapuścińska - SP Dąbkowice

III miejsce:

Przemysław Chojecki - SP Popów

 

 

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS SZÓSTYCH

Komisja w składzie: Marzanna Kujawiak, Łukasz Gryglak oraz Kamila Majcher sprawdziła prace według przygotowanych kryteriów.

Zwycięzcy:

I miejsce - Katarzyna Gala SP Wygoda

II miejsce – Ewelina Lenarczyk – SP Jamno

III miejsce Damian Felczyński – SP Wygoda

 

 

 

 

 

IV EDYCJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS III
„MAŁY MISTRZ MATEMATYKI”

 

Komisja w składzie: Anna Kantorek, Małgorzata Ostrowska, Monika Materek sprawdziła wszystkie prace według przygotowanych kryteriów.

Zwycięzcy:

I miejsce zajęła Patrycja Wysocka – SP  Jamno

II miejsce Michalina Ciesielska – SP Niedźwiada

III miejsce – Paulina Flis – SP Niedźwiada

Wyróżnienie – Weronika Stefańska – SP Dąbkowice

Konkurs Ekologiczny „Jestem Mistrzem Ekologii” dla klas IV-VI

 

Komisja w składzie: Ewa Gawryszczak i Beata Tomala sprawdziła prace według przygotowanych kryteriów.

Zwycięzcy

Klasy 4:

I miejsce-Papuga Natalia –SP Popów

I miejsce-Więcek Michał -SP Wygoda

II miejsce-Wojda Agata -SP Jamno

III miejsce-Malińska Sandra –SP Niedźwiada

Klasy 5:

I miejsce-Maliński Maciej- SP Popów

II miejsce-Walczak Adrian- SP Jamno

II miejsce-Kazimierczak Edyta- SP Wygoda

III miejsce-Flis Kinga- SP Niedźwiada

Klasy 6:

I miejsce-Wojtysiak Miriam- SP Jamno

II miejsce- Palos Martyna- SP Popów

III miejsce-Gala Katarzyna- SP Wygoda